Komixová virtuozka získala 1. místo v celostátní soutěži

Datum přidání: 15.12.2015 11:52:48

Andrea Haková, vynikající malířka a kreslířka z 2.A bodovala v celostátní výtvarné soutěži s názvem Komix aneb "Čím budu" a získala zasloužení první místo.Andrejka má výrazný výtvarný talent a její výtvory obdivují již od prvního ročníku nejen spolužačky. Celostátní soutěž, do které poslala Andrea svůj komix pořádala Českomoravská konfederace odborových svazů v Praze. Soutěže se zúčastnilo téměř tisíc soutěžních obrázků, v kategorii 13- 18 let takřka sto výtvarných prací.

Dne 24. listopadu 2015 byly ve Sněmu ČMKOS vyhlášeny výsledky soutěže dle hodnocení poroty i hodnocení veřejnosti¨a Andrejka se mohla radovat. Samotného vyhlášení se zúčastnit nemohla, ale krásná cena v podobě kufříku plného výtvarných potřeb jí přišla poštou domů.

Pokud by někdo ze čtenářů rád viděl, jak Andrejka kreslí, třída 2.A má právě před učebnou výtvarné výchovy na nástěnkách malou výstavu kreseb s názvem- proměny toaletního papíru. Zkuste najít ten, který je podepsaný Andrea Haková, protože o jejich komixech ještě určitě uslyšíme.